skip to Main Content

Reprezentační ples UP 2019

Přijměte naše pozvání na tradiční Reprezentační ples Univerzity Palackého, který se uskuteční v prostorách hotelu NH Collection Olomouc Congress v sobotu 23. 2. jakožto symbolické vyvrcholení Akademického týdne UP.

Hudbu k poslechu a k tanci pro vás zajistí legendární Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. V průběhu plesu pak vystoupí známá česko-albánská kapela HitFakers, která svou energickou funky show rozpohybuje celý taneční parket.

Večerem vás bude provázet olomoucký rodák a herec Moravského divadla Olomouc, Petr Kubes. Připravujeme bohatý program, nebude chybět světelná show, předtančení, ani výuka tance.

Bohaté pohoštění, videodiskotéka a půlnoční losování tomboly jsou stejně jako v minulých letech samozřejmostí.

Hlavní hudební host

Kulturním vrcholem programu leotošního plesu bude koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers – legendárního českého orchestru hrající jazz, swing a taneční hudbu z let 20., 30. a raných 40.

Vitální jazzový výraz interpretů je umocňován smyslem pro show, nadhledem
a humorem. Strhující hra orchestru je korunována výkony sólistů, především pak uměleckého ředitele bandu – zpěváka, speakra a tanečníka Ondřeje Havelky.
Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče.

Vstupenky

 Vstupenky jsou vyprodány. Děkujeme za velký zájem a budeme se těšit na plese!

Ceník vstupného
Veřejnost: 650 Kč
Zaměstnanci a absolventi UP: 500 Kč
Studenti: 400 Kč
Na stání: 450 Kč

Zakoupit lze maximálně 6 vstupenek na osobu.

NH Olomouc Congress – plán sálů

V sále Evropa bude probíhat hlavní program večera včetně živých vystoupení hlavních hudebních hostů.

V sále Madrid se bude promítat program z hlavního sálu.

V sále Olomouc bude probíhat doprovodný program.

Galerie

Ročník 2018 

Reprezentační ples Univerzity Palackého 2018 proběhl v sobotu 24. února v prostorách hotelu NH Collection Olomouc Congress. 

Slavnostním večerem účastníky provedla ředitelka Divadla Tramtárie, Petra Němečková, úvodního slova se již tradičně ujal rektor Univerzity Palackého, prof. Jaroslav Miller.

V rámci předtančení se představila dvojice Monika Maňásková a Tomáš Opichal z Klubu sportovního tance QUICK Olomouc, která na parketě vystoupila v průběhu večera hned několikrát. Mimo jiné návštěvníky seznámila se základními kroky známých latinskoamerických tanců. Příjemných zpestřením večera bylo vystoupení šálové tanečnice Bc. Lucie Kurnické, která hostům předvedla umění vzdušné akrobacie. Hudbu k tanci a poslechu pak návštěvníkům zajistil skvělý swingový orchestr z Třešti, Zatrestband.

Zlatým hřebem večera bylo vystoupení známé hudební skupiny Mňága a Žďorp. Tento fenomén alternativní rockové hudební scény pak snadno zaplnil celý taneční parket.

Nechyběla samozřejmě ani videodiskotéka, možnost pořídit si fotografii ve fotokoutku či tradiční losování tomboly na závěr večera.

Ročník 2017 

Reprezentační ples Univerzity Palackého 2017 proběhl 25. února v prostorách hotelu NH Collection Olomouc Congress.  Slavnostním večerem provedla jeho účastníky moderátorka Rádia Impuls Eva Hronková, úvodní slovo patřilo již tradičně rektorovi Univerzity Palackého, prof. Jaroslavu Millerovi.

V rámci bohatého doprovodného programu se s ukázkami exotických tanců představil projekt Afros. Hudbu k tanci pak návštěvníkům zajistil známý orchestr TopBand, jehož členové patří mezi špičky české hudební scény. Celý večer se následně nesl v duchu vzpomínek na znovuobnovení olomoucké univerzity v r. 1947. Jako čestný host se na plese představil i odborník na univerzitní dějiny, prof. Jiří Fiala, který seznámil hosty s novodobou historií univerzity.

Zlatým hřebem večera bylo vystoupení špičkové romské kapely Gypsy Spirit. Nechybělo samozřejmě ani bohaté pohoštění, fotografický koutek a tradiční losování tomboly na závěr večera

Ročník 2016 

Tradiční společenská událost se uskutečnila 20. února 2016 v hotelu NH Olomouc Congress. Hosté se mohli těšit na bohaté občerstvení, přátelskou atmosféru a bohatý doprovodný program.

V průběhu večera měli návštěvníci možnost nechat si načrtnout vlastní karikaturu, zatančit si na videodiskotéce, či si zasoutěžit o zajímavé ceny v tombole.

Večerem provázel herec a moderátor Jiří Mádl, jenž se zasloužil o pozitivní atmosféru, která na plese po celý večer panovala. Se širokým repertoárem českých i světových hitů se představil taneční orchestr Top Band a o předtančení se postaral sehraný taneční pár z Klubu sportovního tance Quick Olomouc. Zlatým hřebem večera bylo vystoupení brněnské formace Ukulele Orchestra jako Brno v čele s frontmanem Karlem Heřmanem, která návštěvníkům představila hity slavných interpretů v netradiční úpravě na ukulele.

Celý večer uzavřel svým pěveckým vystoupením student UP a autor studentského hitu Jdi potřetí, Kamil Bublík.

Ročník 2015 

Jeden parket společně sdíleli studenti, absolventi i jejich kantoři 21. února 2015 v NH Olomouc Congress v rámci každoročně pořádaného Reprezentačního plesu UP.

Programem na hlavním pódiu provázela moderátorská dvojice z řas studentů UP Tomáš Uher a Dominika Šindelková.

O hudební doprovod se postaral již tradičně taneční orchestr Top Band, v menším sále si pak mohli všichni příznivci rockové hudby poslechnout známou kapelu November 2nd.

Jako hlavní hvězda večera vystoupila Anna K, která svým písněmi hosty rozhoupala do rytmu a vnesla do sálu skvělou pozitivní náladu.

Součástí programu večera byla i výuka tanců, videodiskotéka a tradiční slosování tomboly.

Pořadatelé

Ples pro vás i letos organizuje Konferenční servis Univerzity Palackého.

Naše kanceláře najdete v budově Zbrojnice (Biskupské náměstí 1), ve 3. patře vpravo od schodů.

PhDr. Eva Blažková
vedoucí Konferenčního servisu
eva.blazkova@upol.cz
tel.: +420 585 631 157

Bc. Jana Nádvorníková
samostatná referentka
jana.nadvornikova@upol.cz
tel.: +420 585 631 125

Mgr. Romana Sedláčková
samostatná referentka
romana.sedlackova@upol.cz
tel.: +420 585 631 140

Konferenční servis UP
Biskupské náměstí 1
779 00 Olomouc
konferencniservis@upol.cz

Back To Top